RÁDI VÁM PORADÍME na tel.:
košík: 0 ks
celková cena: 0 Kč
0
Dokončit objednávku

Jak poslat květiny na Valenýna anonymně?

Anonymní valentýnské doručení květin

Ani jsme se nenadáli a jenom co přešly vánoční svátky, Valentýn je doslova za rohem! Všechny zamilované páry se jistě těší na příležitost oslavit tento zamilovaný svátek po boku svých nejmilovanějších, ovšem pro jedince, kteří jsou single tento svátek naopak často vyvolává pocity frustrace a smutku. Všechny výlohy ve městě se najednou zaplní srdíčky, reklamy o valentýnských výhodných akcích na nás skáčou ze všech stran a pocit samoty a opuštění z toho, že nemají s kým strávit tento zamilovaný den se stál stupňují. Zkuste letošní Valentýn využít jako šanci. Šanci proto, abyste ukázali vaše city a emoce člověku, na kterém vám už dlouho záleží, ale stále tu nebyl dostatek odvahy ukázat vaše emoce. Anonymní doručení květin, je proto ideálním způsobem, jak dát této speciální osobě vědět, že máte zájem, aniž byste museli rudnout na rande, nebo jí to sdělit v této nepřející době pomocí esemesky. Že zní anonymní doručení květin příliš jako sci-fi? Ale kdepak, pokud jste ještě nikdy nezkusili anonymní doručení, máme pro vás hned několik zajímavých tipů!

 

Proč poslat anonymní kytici květin?

Kromě toho, že vám anonymní doručení květin umožní poslat nádhernou kytici, aniž by příjemce věděl od koho pochází, existují i další výhody! Můžete využít vaší kreativity a abyste zjistili jestli má dotyčná zájem, můžete si společně zahrát hru! Pokud se jedná o kolegyni z práce, můžete jí květiny nechat zaslat přímo do zaměstnání a sledovat tak její reakci. Nejen, že budete jediný na místě, který bude vědět od koho krásná kytice pochází, můžete navíc sledovat reakce kolem sebe a užívat si tuto chvilku. Nicméně, v dnešní době bude pravděpodobnější variantou, že kytici necháte doručit přímo domů. Kytici tak můžete doplnit tajuplnou zprávou se zapeklitými indiciemi, aby obdarovaná osoba mohla hádat, od koho by květina mohla pocházet. Zároveň do zprávy můžete zakomponovat pozvánku na rande, kde pouze uvedete místo a čas setkání. To bude pro dotyčnou jedinečná možnost jak zjistit, od koho krásná kytice pochází. Najednou si můžete ulevit, jelikož po tak krásném gestu máte rozhodně obrovské plusové body a navíc už nemusíte dávat návnady, že cítíte něco víc. Věřte že kytice to za vás řekne naprosto dokonale.

 

Jaký druh květin poslat?

Červené růže jsou na Valentýna květinami číslo jedna. Pokud však nejste ve vztahu, může tento konkrétní druh působit trochu prvoplánově. Při výběru anonymní kytice raději zvažte různé alternativy k červeným růžím. Mohou to být například nádherné růžové růže, které mají k červeným růžím opravdu blízko, nebo můžete udělat smíšené aranžmá, do kterého zakomponujete jak červené růže, které budou jasným symbolem zamilovaných emocí společně s dalšími barvami. Růžová barva je ovšem skvělou volbou jak vyjádřit zamilované úmysly a zůstat přitom nohami na zemi.

 

Jak poslat květiny anonymně

Jedná se o tu nejjednodušší část ze všech! Pro posílání anonymních květin doslova nemusíte vytáhnout paty z domu. Můžete je dokonce objednat během obědové pauzy přímo z práce. Online nakupování květin je opravdu rychlé, snadné a hlavně cenově dostupné. Jednoduše si vybere online květinářství, které doručuje na vámi zvolenou adresu. Většina květinářství bude mít navíc rozhodně valentýnskou sekci s  nabídkou květin, která vám určitě usnadní dlouhé rozhodování. Proto vám usnadní cenný čas té pravé kytice. Můžete si často také nastavit maximální rozpočet nebo druh květin, který chcete do kytice použít. Jakmile budete mít vybráno, stačí vybrat velikost květiny, vyplnit adresu doručení a přejít k platbě. Ke každé kytici navíc můžete přidat drobný vzkaz, který je ideální pro tuto situaci využít jako pozvánku na rande. Navíc vynecháním svého jména nebude mít příjemce tušení, od koho kytice pochází. Pokud se i přesto obáváte, že by to příjemce jakkoliv zjistil, přidejte k objednávce zprávu, že se jedná o anonymní doručení a že si nepřejete, aby vaše jméno bylo prozrazeno. Služby kvalitního online květinářství vám rozhodně vyjdou vstříc!

 

Suma sumárum, sekce Valentýn vám tedy umožní najít přesně to, co vyhovuje vašim preferencím a rozpočtu. Až budete mít vybráno, stačí pouze provést objednávku. Na krátký vzkaz můžete použít tajuplné jazykové smyčky, nebo krátký vzkaz bez podpisu. Díky vynechání vašeho jména nebude mít příjemce ani tušení, odkud květina pochází. Zároveň můžete ke kytici přidat ještě něco malého navíc, může se jednat o dobrou čokoládu, šampaňské nebo cokoliv si myslíte, že udělá dotyčné radost. Tak neváhejte, využijte ideální valentýnské příležitosti a odhalte vaše city právě na Valentýna!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v Praze

PETI

PETI
láska

ZORA

ZORA

KALIN

KALIN

ALANIS

ALANIS

ALENKA

ALENKA

ALEX

ALEX

AFNE

AFNE

ANDY

ANDY

COKY

COKY

EVRIL

EVRIL

AURORA

AURORA

KONE

KONE

BEBI

BEBI

RONY

RONY

SUMI

SUMI

KALIN SET

KALIN SET

APOLENA SET 1

APOLENA SET 1

LUCI

LUCI

BEATA

BEATA
láska

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KATARINA

KATARINA

CAROL

CAROL

KAMI

KAMI

LARY

LARY

SELI

SELI

KLAUDI

KLAUDI

FONDA

FONDA

TOLI

TOLI

WHITE

WHITE

KUKI

KUKI

DEBIE

DEBIE

ZUZI

ZUZI

JULI

JULI

DIDI

DIDI

DURI

DURI

HOLA

HOLA
Neprodejné

SULI

SULI

EMI

EMI

COLY

COLY

VIVI

VIVI

PAULA

PAULA

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ

KYTICE RŮŽOVÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽLUTÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ

KYTICE ŽÍHANÝCH RŮŽÍ
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

EVELYN

EVELYN
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ + ČERVENÉ RŮŽE
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

RŮŽE MIX

RŮŽE MIX
Zde zvolte vámi požadovaný počet květů. ? 0 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Popisek stránky a produktu

Magická symbolika spojená s bonsajemi

Magická symbolika spojená s bonsajemi

Význam a symbolika bonsají

Bonsaje jsou silně spojené s Japonskem, věděli jste ale, že umění pěstování miniaturních stromů ve skutečnosti pochází ze starověké Číny? Už v roce 700 př.n.l. Číňané používali speciální techniky pro pěstování zakrslých květin a stromů v květináčích nebo jiných nádobách. Tato technika se stala známou jako „pun-sai“ (nebo „penzai“) a původně ji pěstovala pouze elita ve společnosti. Až v období Kamakura byly do Japonska přivlečeny miniaturní rostoucí stromy právě uvnitř květináče. V dnešní době bonsaje už dávno nejsou otázkou pouze Japonska a Číny, naopak se jejich obliba rozšířila do celého světa a my si jejich krásu můžeme užívat téměř všude po světě. Milovníci bonsají se o ně starají doslova jako o umělecká díla.

Číst celé
Význam a symbolika levandule

Význam a symbolika levandule

Zajímavosti o levanduli

Voňavá a půvabná levandule se stříbřitě zelenými listy a klasy nám provoní dlouhé pole a lány každé letní období. Sledovat dlouhé lineální pole plné voňavé levandule je skutečně balzámem na duši. Nejčastěji levanduli najdeme v jemné fialové barvě, která je uklidňující už jen na pohled. Ve skutečnosti se ale jedná o vytrvalý keř, který patří do čeledi máty a najdeme ho jak v jemné fialové barvě, tak i v bílé, růžové nebo purpurové. Přestože se dnes levandule pěstuje po celém světě, svým původem pochází z oblasti kolem Středozemního moře a zemí na východ od Indie.

Číst celé
Proč květiny voní?

Proč květiny voní?

Zajímavosti o vůních květin

Představte si, že se procházíte tropickým pralesem a vzduchem se line sladká vůně. O kousek dál po cestě se vám zatají dech při hnilobném zápachu masa. Po větším zkoumání ale zjistíte, že oba dva pachy pocházejí z květin. Najednou se zamyslíte a položíte si otázku, proč květiny vůbec voní? Je to vlastně součást životní strategie, která pomáhá kvetoucím rostlinám rozmnožovat se a šířit svůj druh. Určité vůně pomáhají těmto květinám vyřešit velký problém.

Číst celé